d. Interne competitie-uitslagen

1. Indeling

Downloaden (DOC, 45KB)

c2. Uitslagen

RONDE 33

Jan op de Laak Miki Nieczyporowski ½-½
Hartmut Anders Shafiq Sekandari 1-0
Joey Rijnders David Vergeest 0-1
Astrid Birsak ger van Leipsig 0-1
Piet Hoeben Piet Kuntzelaers ½-½
Lucas Hoogendoorn Gerben Oosterbaan 0-1
Thomas Jansen Manfred Friesen 1-0
Nouri Vorstermans Hans van Dijlk 1-0
Wim Engbrocks Levi Schrijver 1-0
Harrie Wuts Hans Slijfer 1-0

RONDE 32

Jan op de Laak Hartmut Anders ½-½
David Vergeest Piet Hoeben 1-0
Ger van Leipsig Frank Wijnands ½-½
Joey Rijnders Shafiq Sekandari 0-1
Gerben Oosterbaan Piet Kuntzelaers 1-0
Astrid Birsak Manfred Friesen ½-½
Piet Leenders Lucas Hoogendoorn 0-1
Wim Engbrocks  Sandra Stevanovic ½-½
Geert op het Veld Manfred Mordas 0-1(R)

RONDE 31

Frank Wijnands Jan op de Laak ½-½
Miki Nieczyporowski Joey Rijnders 1-0
Manfred Friesen David Vergeest ½-½
Shafiq Sekandari Ger van Leipsig 0-1
Piet Hoeben Wim Engbrocks 1-0
Gerben Oosterbaan Thomas Jansen ½-½
Lucas Hoogendoorn Geert op het Veld 1-0
Hans van Dijl Levi Schrijver 0-1

RONDE 30

Joey Rijnders Jan op de Laak ½-½
Ger van Leipsig Miki Nieczyporowski 0-1
Piet Hoeben Hartmut Anders 0-1
Shafiq Sekandari David Vergeest 0-1
Laurens Ekker Gerben Oosterbaan 1-0
Frank Wijnands Piet Leenders 1-0
Piet Kuntzelaers Astrid Birsak ½-½
Thomas Jansen Hay van den Boogaard 0-1
Manfred Friesen Nouri Vorstermans ½-½
Wim Engbrocks Lucas Hoogendoorn 0-1
Rob Timmermans Geert op het Veld 1-0(R)
Sandra Stevanovic Manfred Mordas 1-0
Hans van Dijl  Wiel Leijsten ½-½

RONDE 29

Jan op de Laak Shafiq Sekandari 1-0
Hartmut Anders Joey Rijnders 0-1
David Vergeest Miki Nieczyporowski 0-1
Astrid Birsak Piet Hoeben ½-½
Ger van Leipsig Gerben Oosterbaan ½-½
Piet Kuntzelaers Laurens Ekker ½-½
Piet Leenders Thomas Jansen 1-0
Wim Engbrocks Nouri Vorstermans ½-½
Sandra Stevanovic Manfred Friesen 0-1
Manfred Mordas Lucas Hoogendoorn 0-1
Harrie wuts Rob Timmermans 0-1
Levi Schrijver Wiel Leijsten 1-0

RONDE 28

Jan op de Laak Thomas Biener 1-0
Miki Nieczyporowski Hartmut Anders 1-0
Piet Hoeben Shafiq Sekandari ½-½
Thomas Jansen David Vergeest 0-1
Joey Rijnders Ger van Leipsig 1-0
Gerben Oosterbaan Astrid Birsak ½-½
Piet Leenders Piet Kuntzelaers ½-½
Hay van den Boogaard Wim Engbrocks 1-0
Lucas Hoogendoorn Rob Timmermans 0-1
Levi Schrijver Sandra Stevanovic 0-1
Wiel Leijsten Harrie Wuts 0-1
Hans Slijfer San van Dael 0-1

RONDE 27

David Vergeest Hartmut Anders 1-0
Ger van Leipsig Jan op de Laak 0-1
Shafiq Sekandari Frank Wijnands ½-½
Joey Rijnders Thomas Biener ½-½
Piet Hoeben Gerben Oosterbaan 0-1
Wim Engbrocks Laurens Ekker 0-1
Thomas Jansen Astrid Birsak 1-0
Manfred Friesen Piet Kuntzelaers ½-½
Hay van den Boogard Lucas Hoogendoorn ½-½
Sandrs Stevanovic Piet Leenders 0-1
Geert op het Veld Harrie Wuts 1-0
Rob Timmermans Levi Schrijver 0-1
Hans van Dijl Wiel Leijsten 1-0(R)

RONDE 26

Jan op de Laak Piet Hoeben ½-½
Thomas Biener Shafiq Sekandari ½-½
David Vergeest Ger van Leipsig ½-½
Astrid Birsak Joey Rijnders 1-0
Laurens Ekker Frank Wijnands ½-½
Gerben Oosterbaan Wim Engbrocks ½-½
Piet Kuntzelaers Hay van den Boogaard ½-½
Lucas Hoogendoorn Thomas Jansen 0-1
Piet Leenders Manfred Friesen ½-½
Juul van Dael Geert op het Veld 0-1
Harrie Wuts Sandra Stevanovic ½-½
San van Dael Rob Timmermans 0-1
Manfred Mordas Levi Schrijver 0-1
       

RONDE 25

Hartmut Anders Thomas Biener 1-0
Jan op de Laak David Vergeest 1-0
Piet Hoeben  Miki Nieczyporowski 0-1
Laurens Ekker Shafiq Sekandari 0-1
Joey Rijnders Gerben Oosterbaan 1-0
Frank Wijnands Manfred Friesen 1-0
Thomas Jansen Piet Kuntzelaers 0-1
Wim Engbrocks Lucas Hoogedoorn 1-0(R)
Hay van den Boogaard Sandra Stevanovic 1-0
Harrie Wuts Piet Leenders 0-1
Hans Slijfer  Rob Timmermans 0-1
Wiel Leijsten Manfred Mordas 1-0

RONDE 24

Shafiq Sekandari Hartmut Anders ½-½
Miki Nieczyporoiwski Jan op de Laak ½-½
Ger van Leipsig Piet Hoeben 1-0
Thomas Biener David Vergeest ½-½
Joey Rijnders laurens Ekker 0-1
Frank Wijnands Gerben Oosterbaan ½-½
Nouri Vorstermans Piet Kuntzelaers 1-0
Astrid Birsak Lucas Hoogendoorn ½-½
Wim Engbrocks Thomas Jansen 0-1
Manfred Friesen Hay van den Boogaard ½-½
Sandra Stevanovic Juul van Dael 1-0
Piet Leenders Wiel Leijsten 1-0
Rob Timmermans Manfred Mordas 1-0
Levi Shrijver Hans slijfer 1-0

RONDE 23

Hartmut Anders Jan op de Laak ½-½
Miki Nieczyporowski   Shafiq Sekandari 1-0
Ger van Leipsig Thomas Biener 1-0
Laurens Ekker Piet Hoeben ½-½
Dave Vergeest Joey Rijnders 1-0
Nouri Vorstermans Astrid Birsak ½-½
Piet Kuntzelaers Sandra Stevanovic ½-½
Manfred Friesen Thomas Jansen ½-½
Piet Leenders Wim Engbrocks 0-1
Lucas Hoogendoorn Juul van Dael 1-0
Hay van den Boogaard Rob Timmermans 1-0
San van Dael Levi Schrijver 1-0
Manfred Mordas Harrie Wuts 0-1
Wiel Leijsten Hans Slijfer 1-0

RONDE 22

Gerben Oosterbaan Hartmut Anders 0-1
Jan op de Laak Frank Wijnands 1-0
Thomas Biener Miki Nieczyporowski 0-1
Shafiq Sekandar1 Joey Rijnders 0-1
Piet Hoeben Geert op het Veld 1-0
Thomas Jansen Ger van Leipsig ½-½
Lucas Hoogendoorn David Vergeest 0-1
Wim Engbrocks Piet Kuntzelaers 0-1
Sandra Stevanovic Astrid Birsak 0-1
Juul van Dael Manfred Friesen 1-0
Levi Schrijver Piet Leenders 0-1
Hay van den Boogaard San van Dael 1-0
Hans Slijfer Hans van Dijl 0-1
Rob Timmermans   BYE  

RONDE 21

Hartmut Anders Ger van Leipsig 1-0
Harrie Wuts Jan op de Laak 0-1
Thomas Biener Nouri Vorstermans ½-½
David Vergeest Shafiq Sekandari 1-0
Joey Rijnders Piet Hoeben 0-1
Piet Kuntzelaers Gerben Oosterbaan 0-1
Thomas Jansen Frank Wijnands 0-1
Geert op het Veld Lucas Hoogendoorn 1-0
Astrid Birsak Wim Engbrocks ½-½
San van Dael Manfred Friesen 0-1
Piet Leenders Juul van Dael ½-½
Rob Timmermans Hans van Dijl 1-0
Manfred Mordas Hans Slijfer 1-0

RONDE 20

Shafiq Sekandari Jan op de Laak 1-0
Joey Rijnders Hartmut Anders 0-1
Piet Hoeben Thomas Biener ½-½
Ger van Leipsig Laurens Ekker ½-½
Gerben Oosterbaan David Vergeest ½-½
Nouri Vorstermans Thomas Jansen ½-½
Frank Wijnands Piet Kuntzelaers 1-0
Sandra Stevanovic Wim engbrocks 0-1
Manfred Friesen Lucas Hoogendoorn 0-1
Astrid Birsak Levi Schrijver 1-0
Hans van Dijl Manfred Mordas 1-0

RONDE 19

Jan op de Laak Joey Rijnders 0-1
Hartmut Anders Piet Hoeben 1-0
Laurens Ekker Thomas Biener 0-1
Shafiq Sekandari Nouri Vorstermans 1-0
Ben Dressen Ger van Leipsig 0-1(R)
Thomas Jansen Gerben Oosterbaan 0-1
Piet Kuntzelaers David Vergeest 1-0
Manfred Frieen Astrid Birsak ½-½
Wim Engbrocks Hay van den Boogaard 1-0
Lucas Hoogendoorn Sandra Stevanovic ½-½
Wiel Leijsten Levi Schrijver 1-0
Harrie Wuts Juul van Dael 0-1

RONDE 18

Thomas Biener Jan op de Laak ½-½
Hartmut Anders Miki Nieczyporowski 1-0
Ben Dressen Piet Hoeben 0-1(R)
Ger van Leipsig Shafiq Sekandari 0-1
Gerben Oosterbaan Laurens Ekker 0-1
Joey Rijnders Nouri Vorstermans ½-½
David Vergeest Manfred Friesen 1-0
Lucas Hoogendoorn Piet Kuntzelaers 0-1
Sandra Stevanovic Boy Rijniers 1-0(R)
Wim Engbrocks San van Dael ½-½
Juul van Dael Hans van Dijl 1-0
Wiel Leijsten Manfred Mordasch 0-1(R)

RONDE 17

Piet Hoeben Jan op de Laak ½-½
Miki Nieczyporowski Ben Dressen ½-½
Piet Kuntzelaers Thomas Biener 0-1
Gerben Oosterbaan Shafiq Sekandari 0-1
Ger van Leipsig Nouri Vorstermans 1-0(r)
Hay van den Boogaard Joey Rijnders 0-1
Thomas Jansen Lucas Hoogendoorn 1-0
Manfred Friesen Wim Engbrocks 1-0
Astrid Birsak Piet Leenders ½-½
Rob Timmermans san van Dael ½-½
Hans van Dijl Jeu Wijnands ½-½
Juul van Dael Wiel Leijsten 1-0

RONDE 16

Jan op de Laak Ben Dressen 1-0
Thomas Biener Joey Rijnders 1-0
Gerben Oosterbaan Shafiq Sekandari 1-0(r)
Geert op het Veld Piet Kuntzelaers ½-½
Alexandra Stevanovic Thomas Jansen 0-1
Lucas Hoogendoorn Wim Engbrocks 1-0
Piet Leenders Hay van den Boogaard 0-1
Manfred Friesen Harrie Wuts 1-0
Astrid Birsak Juul van Dael 1-0
Wiel Leijsten San van Dael 0-1(r)
Jeu Wijnands Rob Timmermans 0-1

RONDE 15

Jan op de Laak Ger van Leipsig 1-0
Thomas Biener Hartmut Anders ½-½
Shafiq Sekandari Piet Hoeben 0-1
Ben Dressen Gerben Oosterbaan 1-0
Laurens Ekker Thomas Jansen 1-0
Joey Rijnders Manfred Friesen 1-0
Piet Kuntzelaers Piet Leenders 1-0
Wim Engbrocks Alexandra Stevanovic ½-½
Hay van den Boogaard Harrie Wuts 1-0
Lucas Hoogendoorn Astrid Birsak ½-½
San van Dael Boy Rijniers 0-1
Levi Schrijver Juul van Dael 1-0
Rob Timmermans Wiel Leijsten 1-0

RONDE 14

Nouri Vorstermans Jan op de Laak 0-1
Harmut Anders Shafiq Sekandari ½-½
Gerben Oosterbaan Thomas Biener ½-½
Piet Hoeben Ger van Leipsig ½-½
Laurens Ekker Joey Rijnders 1-0
Ben Dressen Manfred Friesen 1-0
Thomas Jansen Wim Engbrocks 1-0
Piet Leenders Alexandra Stevanovic ½-½
Piet Kuntzelaers San van Dael 1-0
Juul van Dael lucas Hoogendoorn 0-1
Boy Rijniers Levi Schrijver 1-0

RONDE 13

Jan op de Laak Hartmut Anders ½-½
Joey Rijnders Miki Nieczyporowski 0-1
Shafiq Sekandari Thomas Biener ½-½
Nouri Vorstermans Piet Hoeben 1-0
Ger van Leipsig Thomas Jansen 1-0
Alexandra Stevanovic Gerben Oosterbaan 0-1
Wim Engbrocks Ben Dressen 0-1
Manfred Friesen Piet Leenders 1-0
Harrie Wuts Lucas Hoogendoorn 1-0
Levi Schrijver San van Dael 0-1
Boy Rijniers Piet Kuntzelaers 0-1
Rob Timmermans Juul van Dael 1-0
Wiel Leijsten Astrid Birsak 0-1

RONDE 12

Gerben Oosterbaan Jan op de Laak 0-1
Miki Nieczyporowski Piet Hoeben 1-0
Hartmut Anders Laurens Ekker 1-0
Thomas Biener Ger van Leipsig ½-½
Joey Rijnders Shafiq Sekandari 1-0
Piet Leenders Geert op het Veld 0-1
Lucas Hoogendoorn Nouri Vorstermans 0-1
Thomas Jansen Manfred Friesen 1-0
Juul van Dael Wim Engbrocks 0-1
Ben Dressen Boy Rijniers 1-0
Piet Kuntzelaers Rob Timmermans 1-0

RONDE 11

Jan op de Laak Miki Nieczyporowski 0-1
Ger van Leipsig Hartmut Anders 0-1
Piet Hoeben Laurens Ekker ½-½
Shafiq Sekandari Geertop het Veld 1-0
Piet Leenders Thomas Biener 0-1
Gerben Oosterbaan Lucas Hoogendoorn 1-0
Thomas Jansen Joey Rijnders 0-1
Nouri Vorstermans Alexandra Stevanovic 1-0
Harrie Wuts Wim Engbrocks 0-1
Manfred Friesen Levi Schrijver 1-0
Astrd Birsak Hay van den Boogaard 0-1
San van Dael Juul van Dael ½-½
Ben Dressen Piet Kuntzelaers 1-0
Boy Rijniers Jeu Wijnands 1-0
Hans van Dijl Rob Timmermans 1-0

RONDE 10
Jan op de Laak               – Shafiq Sekandari           1-0
Miki Nieczyporowsli       – Thomas Biener               1-0
Hartmut Anders             – Gerben Oosterbaan        1-0
Piet Hoeben                   – Thomas Jansen              1-0
Ger van Leipsig              – Joey Rijnders                  1-0
Lucas Hoogendoorn       – Piet Leenders                 0-1
Geert op het Veld            – Manfred Friesen            1-0
Alexandra Stevanovic    – Harrie Wuts                     ½-½
San van Dael                 – Nouri Vorstermans         0-1
Wim Engbrocks            – Astrid Birsak                    1-0
Levi Schrijver                – Hans van Dijl                   1-0
Boy Rijniers                  – Juul van Dael                  0-1
Rob Timmermans         – Ben Dressen                  0-1
Jeu Wijnands                – Wiel Leijsten                  1-0

RONDE 9
Shafiq Sekandari             – Miki Nieczyporowski    0-1
Thomas Jansen               – Jan op de Laak            0-1
Thomas Biener                – Piet Hoeben                 1-0
Hartmut anders                – Piet Leenders              1-0
Laurens Ekker                 – Ger van Leipsig            ½-½
Gerben Oosterbaan        – Manfred Friesen            1-0
Joey Rijnders                  – San van Dael                 1-0
Levi Schrijver                  – Lucas Hoogendoorn       0-1
Geert op het Veld           – Wim Engbrocks              1-0
Hans van Dijl                 – Alexandra Stevanovic      0-1
Juul van Dael                – Piet Kuntzelaers               ½-½
Wiel Leijsten                 – Boy Rijniers                       0-1

RONDE 8
Shafiq Sekandari                – Ger van Leipsig             1-0
Jan op de Laak                   – Thomas Biener              1-0
Piet Hoeben                        – Hartmut Anders             1-0
Manfred Friesen                 – Laurens Ekker                0-1
San van Dael                     – Thomas Jansen              0-1
Piet Leenders                    – Harrie Wuts                     1-0
Gerben Oosterbaan           – Levi Schrijver                  1-0
Piet Kuntzelaers                – Joey Rijnders                  0-1
Alexandra Stevanovic        – Lucas Hoogendoorn      0-1
Wim Engbrocks                  – Hans van Dijl                 1-0
Astrid Birsak                       – Boy Rijniers                   1-0
Wiel Leijsten                      – Juul van Dael                 0-1

RONDE 7
ManfredFriesen                  – Shafiq Sekandari          ½-½
Jan op de Laak                   – Piet Hoeben                  1-0
Thomas Biener                   – Levi Schrijver                 1-0
Ger van Leipsig                  – Piet Kuntzelaers             1-0
Nouri Vorstermans             – Gerben Oosterbaan       ½-½
Harrie Wuts                        – Boy Rijniers                    1-0
Joey Rijnders                     – Wiel Leijsten                   1-0

RONDE 6
Piet Hoeben                         – Shafiq Sekandari        ½-½
Hartmut Anders                   – Thomas Biener          ½-½
Ger van Leipsig                   – Jan op de Laak          0-1
Laurens Ekker                     – Miki Nieczyporowski  0-1
Piet Kuntzelaers                 – Manfred Friesen         ½-½
Boy Rijniers                        – Thoms Jansen            0-1
Harrie Wuts                        – San van Dael              0-1
Levi Schrijver                      – Wim Engbrocks         1-0
Hans van Dijl                      – Gerben Oosterbaan    ½-½
Juul van Dael                     – Alexandra Stevanovic 0-1
Jeu Wijnands                     – Astrid Birsak                0-1
Wiel Leijsten                      – Rob Timmermans    1-0

RONDE 5
Shafiq Sekandari               – Hartmut Anders         ½-½
Thomas Jansen                   – Thomas Biener           0-1
Jan op de Laak                    – Nouri Vorstermans      1-0
Gerben Oosterbaan             – Ger van Leipsig           0-1
Wim Engbrocks                    – Manfred Friesen         0-1
Boy Rijniers                          – Hans van Dijl               1-0
Juul van Dael                        – Harrie Wuts                 0-1
Levi Schrijver                        – Joey Rijnders              1-0
Alexandra Stevanovic          – Jeu Wijnands               1-0
Astrid Birsak                         – Rob Timmermans        ½-½

RONDE 4
Thomas Jansen                 – Shafiq Sekandari           0-1
Miki Nieczyporowski          – Hartmut Anders             0-1
Thomas Biener                  – Laurens Ekker               ½-½
Piet Kuntzelaers                – Piet Hoeben                   0-1
Wim Engbrocks                 – Gerben Oosterbaan       ½-½
Joey Rijnders                    – Jan op de Laak               0-1
Lucas Hoogendoorn         – Ger van Leipsig              0-1
San van Dael                   – Levi Schrijver                  1-0
Hans van Dijl                   – Juul van Dael                   ½-½
Manfred Friesen              – Alexandra Stevanovic      1-0
Rob Timmermans            – Boy Rijniers                      0-1
Astrid Birsak                     – Wiel Leijsten                   1-0

RONDE 3
Thomas Biener                  – Shafiq Sekandari           0-1
Piet Leenders                    – Piet Kuntzelaers            ½-½
Miki Nieczyporowski         – Joey Rijnders                 1-0
Lucas Hoogendoorn         – Thomas Jansen              0-1
Harmut Anders                 – Jan op de Laak               1-0
Laurens Ekker                  – Levi Schrijver                  1-0
Piet Hoeben                      – San van Dael                  1-0
Juul van Dael                    – Nouri Vorstermans          0-1
Gerben Oosterbaan          – Geert oop het Veld          1-0
Boy Rijniers                      – Wim Engbrocks                0-1
Manfred Friesen               – Hans van Dijl                    ½-½
Ger van Leipsig                – Rob Timmermans            1-0
Harrie Wuts                      – Astrid Birsak                     1-0
Wiel Leijsten                    – Alexandra Stevanovic       0-1(r)

RONDE 2
Thomas Jansen                 – Miki Nieczyporowski      ½-½
Geert op het Veld              = Thomas Biener             0-1
Shafiq Sekandari               – Boy Rijniers                   1-0
Jan op de Laak                  – Laurens Ekker                ½-½
Hartmut Anders                 – Hay van den Boogaard  ½-½
Wim Engbrocks                 – Piet Leenders                 0-1
Hans van Dijl                    – Piet Kuntzelaers              0-1
Juul van Dael                   – San van Dael                  ½-½
Joey Rijnders                   – Manfred Mordas              1-0
Rob  Timmermans            – Lucas Hoogendoorn       0-1
Levi Schrijver                    – Harrie Wuts                    1-0
Ger van Leipsig                – Manfred Friesen             ½-½
Gerben Oosterbaan         – Wiel Leijsten                   1-0(R)

RONDE 1
Shafiq Sekandari                – Jan op de Laak             1/2 – 1/2
Laurens Ekker                    – Hartmut Anders             1/2 – 1/2
Hay van den Boogaard      – Piet Hoeben                   1/2 – 1/2
Miki Nieczyporowski           – Ger van Leipsig                1 – 0
Manfred Friesen                 – Thomas Jansen                0 – 1
Frank Wijnands                  – Astrid Birsak                      1 – 0
Thomas Biener                   – Gerben Oosterbaan          1 – 0
Piet Kuntzelaers                 – Wim Engbrocks              1/2 – 1/2
Nouri Vorstermans             – Piet Leenders                  1/2 – 1/2
San van Dael                     – Hans van Dijl                    1/2 – 1/2
Alexandra Stevanovic        – Geert op het Veld                 0 – 1
Boy Rijniers                        – Wiel Leijsten                        1 – 0
Manfred Mordas                 – Juul van Dael                    1/2 – 1/2
Lucas Hoogendoorn           – Joey Rijnders                    1/2 – 1/2 

c3. Stand

GDE Fout: Fout met ophalen van bestand - schakel indien nodig foutcontrole uit (404:Not Found)

c4. Rating KNSB

Downloaden (DOC, 41KB)

c5. Rating intern

Downloaden (DOC, 79KB)